Instruktori i vozila

Autoškola Rijeka Car

Autoškola Car – Rijeka – zadatak instruktora je da kod polaznika razvije prometnu kulturu, sigurnost i pozitivan odnos prema drugim sudionicima u prometu.

Autoškola Rijeka Car
Autoškola Rijeka Car

Instruktori

Zadatak instruktora je da kod polaznika razvije prometnu kulturu, sigurnost i pozitivan odnos prema drugim sudionicima u prometu. Naš kadar čine iskusni, stručni i kvalitetni instruktori. Kroz praktičnu nastavu savjetuje i upozorava kandidate na greške koje rade, te im tako pomaže da savladaju vožnju i priprema ih za polaganje vozačkog ispita.

DRAGANIĆ PETAR

40 godina radnog iskustva

dipl.ing. prometa – direktor, voditelj, predavač i instruktor A, B, C, CE, D kat.

DRAGANIĆ SINIŠA

20 godina radnog iskustva

dipl.ing. prometa – voditelj, predavač i instruktor A, B, C, CE, D kat.

RADOSAVLJEVIĆ PREDRAG

15 godina radnog iskustva

instruktor A, B, C, CE, D kat.

CAPAN IVAN

-

dipl.ing. prometa

KUHARIĆ ELVIS

-

instruktor vožnje B kat.

SIMČIĆ MATEA

dipl. ing prometa – instruktorica B kategorije

MARAVIĆ NEDJELJKO

instruktor B kategorije

Godina iskustva

Osposobljenih vozača

Vozila

CITROEN C3

GOLF VII

PEUGEOT

RENAULT CLIO

CITROEN C3

MAN

MAN

SETRA

MASH

YAMAHA XJ6

YAMAHA YBR

Vozila za sve kategorije:

A, B, C i D

Vozila autoškole moraju biti opremljena i ispitana sukladno Zakonu o sigurnosti prometa na cestama, te moraju udovoljavati uvjetima iz Pravilnika o tehničkim uvjetima vozila u prometu na cestama i uvjetima određenim Programom vozačkog ispita.

Naša autoškola Vam nudi nova vozila koja služe za izvođenje nastave iz predmeta Upravljanje vozilom. Kandidati pohađaju sate vožnje prema dogovorenoj dinamici i programu obuke.

Vozila autoškole moraju biti opremljena i ispitana sukladno Zakonu o sigurnosti prometa na cestama, te moraju udovoljavati uvjetima iz Pravilnika o tehničkim uvjetima vozila u prometu na cestama i uvjetima određenim Programom vozačkog ispita.

Naša autoškola Vam nudi nova vozila koja služe za izvođenje nastave iz predmeta Upravljanje vozilom. Kandidati pohađaju sate vožnje prema dogovorenoj dinamici i programu obuke.

Autoškola Rijeka
Vozila autoškole moraju biti opremljena i ispitana sukladno Zakonu o sigurnosti prometa na cestama, te moraju udovoljavati uvjetima iz Pravilnika o tehničkim uvjetima vozila u prometu na cestama i uvjetima određenim Programom vozačkog ispita.Vozila autoškole moraju biti opremljena i ispitana sukladno Zakonu o sigurnosti prometa na cestama

Autoškola Rijeka

Stojimo Vam na raspolaganju

Kontaktirajte nas

Autoškola Car Rijeka

Autoškola CAR posluje pod nazivom tvrtke “Car” d.o.o. Rijeka, autoškola od 1. Kolovoza 1993. Sa sjedištem u Vukovarskoj 56,Rijeka nalazimo se u centru grada ispod tehničko strojarskog fakulteta i kemijsko tehničke srednje škola na glavnoj cesti koja vodi iz pravca grada prema Podmurvicama.

Kontakt podaci

}

PON-PET:

08:00-20:00 h

}

SUB:

8:00-13:00 h

Gdje smo?

Rijeka, Vukovarska 56

Rijeka, Marinići (poligon)